Výjezd do Stráže pod Ralskem na Vydří Turnaj v RINGU se blíží.
Hlavní náplní bude opět sobotní turnaj, ale určitě si i něco zahrajeme a půjdeme na boulderingovou stěnu a do bazénu, na procházku k jezeru apod.
Sraz: v pátek 17. dubna 2026 v 15:15 na vlakovém nádraží v Jablonci nad Nisou
(alternativně v 16:10 na autobusovém nádraží v Liberci)
Vlak odjíždí v 15:27, bus v 16:20.
Návrat: v neděli 19. dubna 2026 v 10:55 na vlakové nádraží v Jablonci nad Nisou
(alternativně na autobusové nádraží v Liberci v 10:24)
Ubytovaní budeme jako vždy ve třídě ve škole.
Věci sbalte ideálně do jediného velkého batohu (příp. spacák do ruky), vše si vezeme v MHD, menším dětem naložíme velká zavazadla do auta.
S sebou:
- Velkou svačinu a pití (na pátek) – první společné jídlo bude až sobotní snídaně (popř. větší kapesné na nákup v místním obchodě)
- Pití nejlépe do uzaviratelné lahve – na místě je k dispozici voda a šťáva
- Oblečení dle počasí
- Spodní prádlo, ponožky
- Oblečení na turnaj, ideálně táborové tričko, sportovní kalhoty (elasťáky), sálová obuv (+popř. přezuvky do třídy, komu se nechce chodit v sálovkách)
- Karimatka (spíme na zemi!), popř. deka, spacák, polštářek
- Plavky, osuška, mycí potřeby
- Kartička pojištěnce
- Kartáček, pastu, deodorant
- Zábavu, uzlovačku, dobroty, drobné kapesné
- A ještě jednou si překontroluj bágl
Cena za akci je 550,- Kč – buď předem na účet 101501015/5500 nebo hotově při odjezdu. Pokud se z jakéhokoliv důvodu nezúčastníte, přivezeme vám tričko a zaplatíte 200,- Kč (objednává se předem).
Budeme se moc těšit!